تبليغات X

تعمیرات لوازم خانگی
کلیک ویو
لباس پرستاری
نظافت منزل
خرید فولاد
تشک رویا
سایت ایران ملک
سایت گمیابی
نمایندگی تعمیرات بوش
تعمیرات لباسشویی بوش
نمایندگی ادکلن اسمارت تهران
عطر و ادکلن برند کالکشن
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود جزوه
دانلود پیشینه تحقیق
دانلود مقاله و تحقیق
دانلود طرح های توجیهی
دانلود بهترین مقالات
دانلود مقاله رایگان
دانلود مقاله
دانلود بهترین مقالات
دانلود تحقیق

اخبار بیان بلاگ

  قابل توجه کاربرانی که یا ان دسته از همکاران گرامی که برای درآمد زایی و فروش لینک اقدام به ایجاد وبلاگ می کنند . ما برای برای نگهداری این سایت مبلغ هنگفتی بابات اداره سرور پرداخت می کننم . با ایمیل های جعلی و سایت های ارسال موقت ایمیل اقدام به ثبت نام می کنم و یا با ای پی های غیر ایرانی ثبت نام و وارد سایت می شوند باعث ارسال اسپوم می شوند و به این خاطر شرکت نصمیم گرفته کلیه لینک هایی بیرونی رو به اینک های داخلی تبدیل کند این کار هم توسط روبات سایت انجام می شود و ما هیچ دخالتی در ان نخواهیم داشت پس از این به بعد کلیه وبلاگ هایی که برای گرفتن لینک و اگهی رپرتاز ایجاد میشن پاک یا مسدود خواهند چون تنها در امد این سایت تنها از طریف فروش لینک هست و در صورت داشتن هر گونه سوالی از فرم تماس با ما استفاده کنید.

 • چهارشنبه 20 شهريور 1398 | 12:56 6 بازدید مدیریت بیان بلاگ

  قابل توجه کاربران بیان بلاگ ان دسته از کاربران که با ای پی های خیر ایرانی وارد می شوند یا با ای پی های غیر ایرانی ثبت نام می کنند. این دسته از کابران هیچ نفعی برای سایت ما ندارند و ورود و ثبت نام در سایت حتما باید با ای پی ایران باید باشد. هنگام ورود و هنگام ثبت نام ای پی ان ها برای ما ارسال می شود این دسته از کاربران از نظر ما اسپوم می باشند و کاربر مورد نظر بدون هیچ اخطاری حذف خواهد شد.

 • سه شنبه 10 ارديبهشت 1398 | 15:35 81 بازدید مدیریت بیان بلاگ

  قابل توجه کاربرانی که به خاطر تبلیغات وبلاگ می سازند در صورت عدم همخوانی مطالب ارسال شده و استفاده از لینک های متعدد و ارسال مطالب به خاطر رپرتاز اگهی .این دسته از وبلاگ به خاطر اسپوم نشدن سایت در گوگل حذف خواهند شد. چون با این کار باعث ایندکس نشدن مطالب سایت و زحمت و نتیجه کار دیگر کاربران را ضایع می کنند پس وبلاگ مورد نظر بدون اخطاری و بدون چون چرا حذف خواهد شد.

 • چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 | 0:24 82 بازدید مدیریت بیان بلاگ

  بیان بلاگ اختصاصی ترین مدیریت محتوای می باشد یعنی این پانل مدیریت تنها برای شما و متناسب با نیازهای وبسایت شما طراحی شده است.بیان بلاگ با محیطی ساده با گرافیکی بالا بدون سردرگمی کاربر با امکاناتی منحصر بفرد و جذاب برای راحتی و اسودگی برای کاربران این سرویس وبلاگدهی طراحی شده و بدون داشتن دانش و تخصصی از مدیریت سایت می توانید سایت خود را اداره کنید در ادامه امکانات بیان بلاگ را بخوانید...

 • پنجشنبه 8 فروردين 1392 | 1:17 171 بازدید مدیریت بیان بلاگ
 • ادامه مطلب

  بیان بلاگ چیست؟
  بیان بلاگ یک مدیریت محتوای حرفه ای برای ساخت و مدیریت وبلاگ و سایت به زبان فارسی می باشد . شما بدون داشتن کوچکترین دانشی از وبلاگ نویسی یا طراحی سایت می توانید وبلاگ یا سایت خود را مدیریت کنید.همواره سعی ما در جهت ارائه خدمات بهتر و کارساز برای کاربران خود می باشد . تلاش بی وقفه مدیران شرکت اینترنت گستران پارس نت و شرکت شبکه هزاره سوم برای ارائه خدمات بهتر به کاربران ایرانی سراسر جهان و افزایش محتوا و ارزش و بالا بردن قدرت ایرانیان سراسر دنیا تلاش خواهد کرد . این دو شرکت در نظر دارد خدمات خود به کاربران را گسترده تر کرده و رضایت حال کاربران خود را جلب کند.

 • پنجشنبه 8 فروردين 1392 | 0:49 87 بازدید مدیریت بیان بلاگ

  سرویس وبلاگدهی بیان در سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد ولی به علت مشغله کاری و کمبود وقت مورد نیاز برای تکمیل این سرویس وبلاگدهی نصب و نیمه باقی ماند و در سال 1396 مدیریت بیان بلاگ تصمیم به شروع ادامه تکمیل کردن سرویس وبلاگدهی بیان شد این سرویس وبلاگدهی آماده سرویس دهی به هم وطنان عزیزی می باشد انشالا در فرصت های آینده شاهد بروزرسانی مجدد و اضافه کردن بعضی امکانات برای این سرویس وبلاگدهی خواهید بود.

 • پنجشنبه 8 فروردين 1392 | 0:44 101 بازدید مدیریت بیان بلاگ
طراحی و ترجمه سرویس وبلاگدهی بیان