تبليغات X

بکلینک ایرانی
وبلاگدهی اسپورت بلاگ
رپورتاژ آگهی
وبلاگدهی ویکی بلاگ
لباس پرستار
خرید بک لینک

اخبار بیان بلاگ

  امکان جدید سرویس وبلاگدهی بیان بلاگ شما می توانید سایت خود را بعنوان وبلاگ خود به ساب دامنه سایت وصل کنید هزینه وصل کردن سایت شما به ساب دامنه بیان بلاگ ماهانه 10 هزار تومان می باشد برای درخواست وصل کردن سایت شما به ساب دامنه بیان بلاگ به ایمیل مدیر سایت admin@byan.ir مکاتبه کنید.

 • دوشنبه 19 خرداد 1399 | 19:35 388 بازدید مدیریت بیان بلاگ

  شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

  پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام، متن کامل بیانیه‌ی هیات رزمندگان اسلام را که در پی شهادت اسطوره مبارزه با تروریسم، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس و دیگر شهدای همراه ایشان صادر گردیده است را بشرح ذیل منتشر کرد.

  بسم الله الرحمن الرحیم

  إِنَّ اللَّهَ اشتَرى مِنَ المُؤمِنینَ أَنفُسَهُم وَأَموالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ الجَنَّهَ یُقاتِلونَ فی سَبیلِ اللَّهِ فَیَقتُلونَ وَیُقتَلون.

  ترور ناجونمردانه بزرگترین اسطوره مبارزه با تروریسم، جهان اسلام را در بهت و حیرت فرو برد که چگونه آمریکایی های جنایتکار انتقام نابودی داعش از مرد اصلی مقابله بین المللی با تروریسم گرفتند.

  هیچ چیز جز، شهادت پاداش مجاهدان فی سبیل الله خصوصا سپهبد شهید سلیمانی نبود. او در دو جهان جاودانه شد و به آرزوی دیرینه اش رسید و به یاران شهیدش پیوست. اما این حادثه تلخ منشا تحولات بزرگ روحی در ملت و جوانان ما و غرب آسیا خواهد شد.

  حقد و کینه جنایتکاران جهان از انقلاب اسلامی به جایی رسیده است که از ترور علنی رویگردان نیستند و این خود سند حقانیت انقلاب اسلامی در هم سو دانستن استکبار و تروریسم در جهان است.

  خون حاج قاسم سلیمانی انسان ساز خواهد شد، او اسطوره و اسوه جوانان جهان اسلام در امروز و فردای تاریخ خواهد بود. خون او تزریق حیات مجدد در رگ های انقلاب اسلامی خواهد بود. خون شهید سلیمانی انسجام ملی ملت ایران را دوچندان خواهد نمود و یاد رجائی ها، باهنر ها و بهشتی ها را برای نسل های متاخر انقلاب اسلامی زنده نمود.

  بدون تردید انتقام این جنایت بزرگ در جغرافیایی به عرض و طول جهان اسلام گرفته خواهد شد و حلاوت این جنایت بزرگ برای دشمن به تلخی تبدیل خواهد شد.

  ملت بزرگ و راست قامت ایران توقع دارد و منتظر انتقام هستند. از دولت عراق کمترین توقع این است که خروج نظامیان آمریکایی از عراق را به تصویب پارلمان برساند. هیات رزمندگان اسلام شهادت این مجاهد کم نظیر اسلام و شهید مهندس ابوالمهدی و همراهان را به دو ملت ایران و عراق تسلیت عرض می کند و در گرامیداشت این شهادت بزرگ، همراه و شریک ملت ایران خواهد بود.

  امروز در همان نقطه ای ایستاده ایم که امام راحل فرمودند: «ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد» و باز فرمودند: «بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می شود.» خون شهید حاج قاسم سلیمانی بیدارگر خواهد بود و آزادگان جهان از خود خواهند پرسید: چرا پرچمداران مبارزه با تروریسم را ترور می کند؟ یک بار دیگر حاکمیت قانون جنگل بر جهان کفر و بربریت ثابت گردید و به مسلمانان فهماند که راهی جز مقاومت وجود ندارد.

  آمریکای جنایتکار نمی داند که ملت ایران کانون رویش حاج قاسم هاست و هزاران جوان مستعد و مصمم در مسیر حاج قاسم قرار خواهند گرفت و ذره ای به اراده مقاومت و مبارزه با تروریسم خللی وارد نخواهد شد.

  هیات رزمندگان اسلام

 • سه شنبه 17 دی 1398 | 14:44 326 بازدید مدیریت بیان بلاگ

  قابل توجه کاربرانی که یا ان دسته از همکاران گرامی که برای درآمد زایی و فروش لینک اقدام به ایجاد وبلاگ می کنند . ما برای برای نگهداری این سایت مبلغ هنگفتی بابات اداره سرور پرداخت می کننم . با ایمیل های جعلی و سایت های ارسال موقت ایمیل اقدام به ثبت نام می کنم و یا با ای پی های غیر ایرانی ثبت نام و وارد سایت می شوند باعث ارسال اسپوم می شوند و به این خاطر شرکت نصمیم گرفته کلیه لینک هایی بیرونی رو به اینک های داخلی تبدیل کند این کار هم توسط روبات سایت انجام می شود و ما هیچ دخالتی در ان نخواهیم داشت پس از این به بعد کلیه وبلاگ هایی که برای گرفتن لینک و اگهی رپرتاز ایجاد میشن پاک یا مسدود خواهند چون تنها در امد این سایت تنها از طریف فروش لینک هست و در صورت داشتن هر گونه سوالی از فرم تماس با ما استفاده کنید.

 • چهارشنبه 20 شهريور 1398 | 12:56 414 بازدید مدیریت بیان بلاگ

  قابل توجه کاربران بیان بلاگ ان دسته از کاربران که با ای پی های خیر ایرانی وارد می شوند یا با ای پی های غیر ایرانی ثبت نام می کنند. این دسته از کابران هیچ نفعی برای سایت ما ندارند و ورود و ثبت نام در سایت حتما باید با ای پی ایران باید باشد. هنگام ورود و هنگام ثبت نام ای پی ان ها برای ما ارسال می شود این دسته از کاربران از نظر ما اسپوم می باشند و کاربر مورد نظر بدون هیچ اخطاری حذف خواهد شد.

 • سه شنبه 10 ارديبهشت 1398 | 15:35 496 بازدید مدیریت بیان بلاگ

  قابل توجه کاربرانی که به خاطر تبلیغات وبلاگ می سازند در صورت عدم همخوانی مطالب ارسال شده و استفاده از لینک های متعدد و ارسال مطالب به خاطر رپرتاز اگهی .این دسته از وبلاگ به خاطر اسپوم نشدن سایت در گوگل حذف خواهند شد. چون با این کار باعث ایندکس نشدن مطالب سایت و زحمت و نتیجه کار دیگر کاربران را ضایع می کنند پس وبلاگ مورد نظر بدون اخطاری و بدون چون چرا حذف خواهد شد.

 • چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 | 0:24 372 بازدید مدیریت بیان بلاگ

  بیان بلاگ اختصاصی ترین مدیریت محتوای می باشد یعنی این پانل مدیریت تنها برای شما و متناسب با نیازهای وبسایت شما طراحی شده است.بیان بلاگ با محیطی ساده با گرافیکی بالا بدون سردرگمی کاربر با امکاناتی منحصر بفرد و جذاب برای راحتی و اسودگی برای کاربران این سرویس وبلاگدهی طراحی شده و بدون داشتن دانش و تخصصی از مدیریت سایت می توانید سایت خود را اداره کنید در ادامه امکانات بیان بلاگ را بخوانید...

 • پنجشنبه 8 فروردين 1392 | 1:17 351 بازدید مدیریت بیان بلاگ
 • ادامه مطلب

  بیان بلاگ چیست؟
  بیان بلاگ یک مدیریت محتوای حرفه ای برای ساخت و مدیریت وبلاگ و سایت به زبان فارسی می باشد . شما بدون داشتن کوچکترین دانشی از وبلاگ نویسی یا طراحی سایت می توانید وبلاگ یا سایت خود را مدیریت کنید.همواره سعی ما در جهت ارائه خدمات بهتر و کارساز برای کاربران خود می باشد . تلاش بی وقفه مدیران شرکت اینترنت گستران پارس نت و شرکت شبکه هزاره سوم برای ارائه خدمات بهتر به کاربران ایرانی سراسر جهان و افزایش محتوا و ارزش و بالا بردن قدرت ایرانیان سراسر دنیا تلاش خواهد کرد . این دو شرکت در نظر دارد خدمات خود به کاربران را گسترده تر کرده و رضایت حال کاربران خود را جلب کند.

 • پنجشنبه 8 فروردين 1392 | 0:49 224 بازدید مدیریت بیان بلاگ

  سرویس وبلاگدهی بیان در سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد ولی به علت مشغله کاری و کمبود وقت مورد نیاز برای تکمیل این سرویس وبلاگدهی نصب و نیمه باقی ماند و در سال 1396 مدیریت بیان بلاگ تصمیم به شروع ادامه تکمیل کردن سرویس وبلاگدهی بیان شد این سرویس وبلاگدهی آماده سرویس دهی به هم وطنان عزیزی می باشد انشالا در فرصت های آینده شاهد بروزرسانی مجدد و اضافه کردن بعضی امکانات برای این سرویس وبلاگدهی خواهید بود.

 • پنجشنبه 8 فروردين 1392 | 0:44 201 بازدید مدیریت بیان بلاگ
طراحی و ترجمه سرویس وبلاگدهی بیان